U motýlků

U motýlků...

24. 5. 2018 jedeme do Postoloprt na festival "ZUŠ OPEN" - čeká nás pohádka od dětí z dramatického oboru ZUŠ Postoloprty, dále ukázka hudebních nástrojů, poslech dětí z hudebního oboru ZUŠ Postoloprty a také návštěva výtvarné a keramické dílny.

1. 6. 2018 oslava Dne dětí - hledání pokladu a společné dopoledne plné her.

6. 6. 2018 výlet do ZOO Ústí nad Labem. Celodenní výlet za zvířátky.

13. 6. 2018 společné focení všech tříd na školní zahradě.

14. 6. 2018 výlet na Letiště Praha - exkurze a program pro předškoláky a děti od 4 let s ukázkou a prohlídkou, případnými dotazy atd. Dopravu nám sponzoruje pan Caba, kterému tímto moc děkujeme za všechny děti i kolektiv MŠ.

19. 6. 2018 zábavný program pro děti na téma "Doprava v MŠ".

20. 6. 2018 rozloučení s našimi předškoláky. Zveme všechny od 15,00 hod. na slavnostní rozloučení na téma "Námořní plavba", které se bude konat na školní zahradě + program pro všechny děti z naší školky!

 

 

 

 

 

ŠIKOVNÍ ZAHRADNÍCI

STAVÍME

SPORTUJEME

POCHUTNÁNÍČKO V ČAJOVNĚ

 

HURÁ, POMÁHAME ZVÍŘÁTKŮM

Děti si v tento den vyprávěly o tom, jak zvířátka v lesích, na polích a parcích tráví zimu. Učily se poznávat zvířátka podle obrázků a také to, jak se máme v přírodě chovat. Děti donesly do školky zeleninu, jablka, tvrdé pečivo a dobrůtky pro ptáčky. Společně nakrmily kačenky v parku a daly ptáčkům do krmítek. Zbytek odnesla paní učitelka do krmelce v lese. Fotky toho, kdo si pochutnal v krmelci, budou dodány později a děti si je budou prohlížet.

A JAK TO DOPADLO?

Děkujeme za pomoc.smiley

 

TOPlist