U motýlků

U motýlků...

 

1. 6. 2018 oslava Dne dětí - výlet vláčkem do Libochovic. Děti pojedou vláčkem do Libochovic na zámek, prohlédnou si park, zahrají si různé hry a soutěže. Sraz v MŠ do 7.00 hod. Sebou: batůžek s pitím, malá svačina, oběd, pláštěnka. Ranní svačinu dostanou děti v MŠ. Děti si můžete vyzvednou ve 13.20 hod. na vlakovém nádraží v Lounech. Jinak po 14. hodině v MŠ.

6. 6. 2018 výlet do ZOO Ústí nad Labem. Celodenní výlet za zvířátky.

13. 6. 2018 společné focení všech tříd na školní zahradě.

14. 6. 2018 výlet na Letiště Praha - exkurze a program pro předškoláky a děti od 4 let s ukázkou a prohlídkou, případnými dotazy atd. Dopravu nám sponzoruje pan Caba, kterému tímto moc děkujeme za všechny děti i kolektiv MŠ.

19. 6. 2018 zábavný program pro děti na téma "Doprava v MŠ".

20. 6. 2018 rozloučení s našimi předškoláky. Zveme všechny od 15,00 hod. na slavnostní rozloučení na téma "Námořní plavba", které se bude konat na školní zahradě + program pro všechny děti z naší školky!

 

 

 

 

 

ŠIKOVNÍ ZAHRADNÍCI

STAVÍME

SPORTUJEME

POCHUTNÁNÍČKO V ČAJOVNĚ

 

HURÁ, POMÁHAME ZVÍŘÁTKŮM

Děti si v tento den vyprávěly o tom, jak zvířátka v lesích, na polích a parcích tráví zimu. Učily se poznávat zvířátka podle obrázků a také to, jak se máme v přírodě chovat. Děti donesly do školky zeleninu, jablka, tvrdé pečivo a dobrůtky pro ptáčky. Společně nakrmily kačenky v parku a daly ptáčkům do krmítek. Zbytek odnesla paní učitelka do krmelce v lese. Fotky toho, kdo si pochutnal v krmelci, budou dodány později a děti si je budou prohlížet.

A JAK TO DOPADLO?

Děkujeme za pomoc.smiley

 

TOPlist