U motýlků

U motýlků...

22. 11. 2017 jdou motýlci do Vrchlického divadla na pohádku "O statečném kováři Mikešovi".

5. 12. 2017 nás čeká "Mikulášská nadílka". Budeme se těšit na Mikuláše, Andílka a Čertíka. Malí motýkové mohou přijít převlečeni za čertíky nebo andílky ;)

13. 12. 2017  dílny ve školce s knihovnou. V dopoledních hodinách nás navštíví pracovnice z Městské knihovny a společně si vyrobíme několik vánočních ozdob, dekorací a provoníme školku perníčky.

19. 12. 2017 se těšíme na vánoční nadílku. Dopoledne budeme čekat na Ježíška a těšit se z dárečků a odpoledne zveme rodiče na vánoční posezení, kdy vám chceme ukázat co nám Ježíšek nadělil, zazpívat si s vámi koledy a příjemně si posedět. Možno s sebou vzít vánoční cukroví. Kávu nebo čaj obstará MŠ. Těšíme se na příjemný a veselý den :)

HURÁ, POMÁHAME ZVÍŘÁTKŮM

Děti si v tento den vyprávěly o tom, jak zvířátka v lesích, na polích a parcích tráví zimu. Učily se poznávat zvířátka podle obrázků a také to, jak se máme v přírodě chovat. Děti donesly do školky zeleninu, jablka, tvrdé pečivo a dobrůtky pro ptáčky. Společně nakrmily kačenky v parku a daly ptáčkům do krmítek. Zbytek odnesla paní učitelka do krmelce v lese. Fotky toho, kdo si pochutnal v krmelci, budou dodány později a děti si je budou prohlížet.

TOPlist